Al-Anon
Stiprybė ir viltis artimiesiems ir šeimoms, susidūrusioms su alkoholizmo problema

Rudeninė Al-Anon stovykla 2019
„Kartu mes galime daugiau!“

Laikas: rugsėjo 7 – 8 d.
Vieta: Trinapolio rekolekcijų namai, Verkių g. 70, Vilnius.
Auka: Registracijos auka - 5 Eur. Auka rekolekcijų namams už maistą - 14 Eur, (2 pietūs, 1 vakarienė, 1 pusryčiai), auka už nakvynę - 15 Eur. 
Planuojamas stovyklos svečias: Irena - ilgametė Al-Anon narė iš Akron (JAV), kuri dalinsis savo patirtimi, ištverme ir viltimi.
Telefonas pasiteiravimui: +370 641 81157 (Marija)
Registracija el. paštu: aiste.pakeviciute@gmail.com. Registruojantis nurodykite vardą, miestą, grupės pavadinimą, telefono numerį ir el. pašto adresą, ar reikalinga nakvynė, taip pat informaciją dėl alergijų, dietos (pvz. vegetariška) ir pan. 

Maloniai kviečiame dalyvauti ir tarnauti organizuojant stovyklą.
Norinčius prisidėti prie stovyklos organizavimo maloniai prašome susisiekti su Marija el. paštu marija.ardyseva@gmail.com arba telefonu +370 641 81157.Gera naujiena! Sugrįžta Skype susirinkimai internete. Nors gyvo grupės susirinkimo niekad neatstos virtualus susitikimas, tačiau gyvenime būna įvairių situacijų: sergame, slaugome artimuosius, susirinkimo nėra jūsų mieste – tuomet ir susirinkimas virtualioje erdvėje yra puiki galimybė susitikti su kitais nariais ir dalintis patirtimi, tikėjimu ir viltimi.

Susirinkimai vyks ketvirtadieniais 19 val., prisijungimo paskyra - AlanonLTonline. Vilniaus Al-Anon grupė „Išeitis yra“ kviečia į atvirus susirinkimus kiekvieno mėnesio antrą pirmadienį 19 val. 

Al-Anon susirinkimai vyksta Šv. apaštalų Pilypo ir Jokūbo bažnyčios Alfa pastoraciniame centre, Vasario 16-osios g. 10, Vilnius.